Karantinas sukaustė kino teatrų veiklą, tačiau šalies kino pasaulis jau randa išeičių. Štai itin gausiai paprastai lankomas festivalis Kino pavasaris šiemet pirmą kartą buvo surengtas virtualiai, o jau rytoj į atidarymo seansą filmų mylėtojus sostinėje pakvies pirmasis šalyje „drive-in“ kino teatras.
ATIDARYMUI PARINKTI POPULIARŪS POZITYVŪS FILMAI
Tradiciniams kino teatrams užvėrus duris, saugiai mėgautis geru kinu didžiajame ekrane nuo balandžio 17-osios žiūrovai galės „Litexpo“ parodų ir kongresų centro (Laisvės pr. 5, Vilnius) aikštelėje įkurtame kino teatre. Čia filmą stebėti bus galima tik iš automobilio, o pastarajame galės būti ne daugiau kaip 2 žiūrovai. Kaip skelbia organizatoriai, automobiliai, kuriuose bus daugiau nei 2 žmonės bus paprašyti palikti renginį ir pinigai už bilietus nebus grąžinami.
Siekiant išvengti kontaktų karantino metu, žiūrovams, atvykusiems į renginio teritoriją išlipti iš automobilio bus griežtai draudžiama. Beje, tualetas renginio metu teritorijoje neveiks…
Elektroninius bilietus į „ŽMONĖS Cinema drive-in“ kino seansus galima įsigyti tik internetu. Naujojo kino teatrui atidarymui parinkti populiarūs pozityvūs filmai – lietuviškos komedijos ir įkvepiančios dramos („Tobulas pasimatymas“, „Ištraukti peiliai“, „Džentelmenai“, „Žalioji knyga“, „Whitney“ ir kt.).
GARSAS SKLIS RADIJO BANGOMIS
Elektroninius bilietus būtina įsigyti iš anksto ir savo telefone turėti elektroninio bilieto kopiją. Bilietų pardavimas sustabdomas likus pusvalandžiui iki renginio pradžios. Bilieto kaina už vieną automobilį 13 Eur. Įsigiję bilietą į renginį žiūrovai turės nurodyti automobilio valstybinį numerį pagal kurį bilietus įsigiję žiūrovai į renginio vietą bus įleidžiami automatiškai.
Kino teatre „ŽMONĖS Cinema drive-in“ filmai bus rodomi originalo kalba su lietuviškais subtitrais, o filmo garsą bus galima girdėti nurodytomis radijo bangomis per automobilio radijo imtuvą ar kitą, paties žiūrovo turimą įrangą – telefoną, radijo imtuvą. Filmai lietuvių kalba bus be papildomų subtitrų. Vietų ir bilietų skaičius į kiekvieną seansą yra riboti, o lankytojų automobiliai bus įleidžiami likus pusvalandžiui iki seanso pradžios.
Beje, „drive-in“ kinas ypač klestėjo 6-ojo dešimtmečio Amerikoje, kur kiaurus metus veikė keli tūkstančiai tokių kino teatrų.
Parengta pagal „Kino pasaka“ ir PILOTAS.LT informaciją.
Pav.: „ŽMONĖS Cinema drive-in“.