Arsan

TERMOSTATINIAI VANDENS MAIŠYTUVAI: kuo jie pažangesni už standartinius?

2022-03-03
PILOTAS.LT

Vonios įranga nenustoja tobulėti, kiekvieną kartą siūlydama vis aukštesnės kokybės pažangesnės technologijos gaminius. Vienas labiausiai populiarėjančių modelių yra termostatinis dušo maišytuvas, suteikiantis maksimalų komfortą.

Ką apie termostatinius dušo maišytuvus mano ARSAN profesionalai?
Termostatinis maišytuvas yra konstrukcija, turinti du valdiklius, o ne tradicinę vandens reguliavimo svirtį, prie kurios esame įpratę. Dėka šios naujoviškos technologijos, galime nustatyti norimą vandens srautą ir pastovią temperatūrą. Šis mechanizmas užtikrina, kad jūsų šeima nepatirtų staigių ir galbūt nesaugių vandens temperatūros pokyčių dėl vandens tekėjimo kitur, pavyzdžiui, naudojant indaplovę, nuleidus vandenį tualete, įjungus čiaupą ar veikiant skalbimo mašinai.
Kairiosios pusės maišytuvo valdiklis yra atsakingas už vandens srauto reguliavimą. Sukdami jį, pažymime norimą vandens kiekį. Dešinėje esantis valdiklis skirtas temperatūrai. Būtent jame ir yra termostatinis vožtuvas.

1_termostatinis-maisytuvas

VISAI KITAS KOMFORTAS IR EKONOMIŠKUMAS
Vienas svarbiausių termostatinio dušo maišytuvo privalumų – galimybė mėgautis pastovia vandens temperatūra. Kai užsukame čiaupą norėdami šampūnu padengti plaukus ar atlikti kitą higienos rutiną, vėl paleidžiant vandenį dažnai tenka jį iš naujo reguliuoti ir laukti, kol pasieksime norimą šilumą. Tačiau naudojant termostatinę sistemą, kiekvieną kartą paleidus arba uždarius vandens srautą, temperatūra visada išlieka pastovi.
Iš visų esamų vandens maišytuvų – termostatiniai iššvaisto mažiausiai vandens ir labiausiai optimizuoja energijos naudojimą, nes norima temperatūra yra iš karto pasiekiama. Naudojant šį įrenginį nebereikia leisti vandens veltui tol, kol jis taps komfortiškas kūnui. Su šia sistema galima sutaupyti nuo 40% iki 50% vandens. Todėl maudynės duše ar vonioje tampa ne tik patogesnės, bet ir ekonomiškesnės.

2_hansgrohe-termostatinis-duso-maisytuvas

ABSOLIUTUS SAUGUMAS
Termostatiniuose maišytuvuose yra saugos sistema, kuri pagal numatytuosius nustatymus neleidžia temperatūrai viršyti 38º. Taip išvengiama nudegimų ir sutaupoma energijos. Aukštesnė nei 38 laipsnių temperatūra nėra saugi mūsų odai, o ypač jautresniems, pavyzdžiui, vaikams ar pagyvenusiems žmonėms.
Be to, kai nutrūksta šalto vandens tiekimas, termostatinis dušo maišytuvas yra paruoštas automatiškai išjungti karšto vandens srautą. Tokią situaciją pastebime, kai kas nors atidaro čiaupą ar nuleidžia tualeto vandenį kol prausiamės duše. Kai kurių modelių korpusas (pavyzdžiui TRES Touch-Cool) yra padengtas specialia medžiaga, kuri palaiko čiaupo paviršių vėsų ir apsaugo nuo nudegimų.

3_hansgrohe-termostatinis-vonios-maisytuvas

PATVARUMAS IR ILGAAMŽIŠKUMAS
Beveik visi termostatiniai dušo maišytuvai pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl laikui bėgant jie nepraranda savo funkcijų ir nenusidėvi. Be šios savybės, jie yra nepralaidūs vandeniui ir neleidžia į juos patekti kalkėms, kurios yra pagrindinė maišytuvų gedimo priežastis. Todėl šių maišytuvų priežiūra yra daug paprastesnė.
Šie maišytuvai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir estetiniu dizainu. Toks sprendimas garantuoja maksimalų komfortą ir tuo pačiu kuria šiuolaikišką vonios kambario interjerą.
Termostatinius maišytuvus galite rasti elektroninėje parduotuvėje Arsan.lt. Jeigu norite šiuos įrenginius apžiūrėti gyvai ar gauti profesionalų konsultaciją – apsilankykite ARSAN salone, Lakūnų g. 51, Vilniuje. PR .
Foto: firmos ARSAN.

Rašyti komentarą

Susije straipsniai

Tetra Soap

BRUTALIZMAS VONIOJE: Plinta iš rankų neslystantys tetraedriniai muilo gabalėliai

2023 liepos 13Be komentarųPILOTAS.LT

Jūros nuglūdintų akmenukų formų muilo gabalėliai malonūs, tačiau yra sunkiai nulaikomi rankose. Dizaineriai iš Honkongo prieš kelerius metus netikėtai pasiūlė muilui brutalistinę formą dėl kurios

Arsan

TERMOSTATINIAI VANDENS MAIŠYTUVAI: kuo jie pažangesni už standartinius?

2022 kovo 3Be komentarųPILOTAS.LT

Vonios įranga nenustoja tobulėti, kiekvieną kartą siūlydama vis aukštesnės kokybės pažangesnės technologijos gaminius. Vienas labiausiai populiarėjančių modelių yra termostatinis dušo maišytuvas, suteikiantis maksimalų komfortą. Ką

images_phocagallery_3425_dusai_aco_1412_3425_dusai_aco_e05_

NEPRIEKAIŠTINGAM VONIOS KAMBARIUI://APGALVOTI „ACO“ SPRENDIMAI

2014 gruodžio 2Be komentarųRasytojas

Vonios kambarys – specifinė erdvė, kuriai keliami aukšti estetiniai reikalavimai, todėl svarbu, kad jo nedarkytų grubi ar nederanti santechnika. Santechniniai elementai čia turi nepriekaištingai atlikti

images_phocagallery_3272_laufe_voni_1409_3272_laufe_vo_1409bl_e01_xxx

KARTELL BY LAUFEN://STILIAUS DIKTATO NEPAISANTIS VONIOS KAMBARYS

„Kartell by Laufen“ – chameleoniška vonios kambario kolekcija, kurią galima būtų pavadinti net unikalia. Mat, tai bendras projektas dviejų pasaulyje gerai žinomų kompanijų, kurių gaminiai

images_straipsniu_foto_3244_laufe_vo_140900_e01

12 EVOLIUCIJOS METŲ://„LAUFEN“ NEGAILI SANITARINĖS KERAMIKOS NAUJIENŲ

Vieną žinomiausių vonios gaminių srityje liniją „Il Bagno Alessi“ kompanija „Laufen“ be pertrūkių gamina jau 12 metų. Dizainerio Stefano Giovannoni pasirinkta emocionali dizaino kalba bei

images_phocagallery_2379_sscho_dusa_1304_2379_sscho_du_130400_e07

NEŽABOTAS IŠMANUMAS DUŠE://SIENELĖ „SSCHOWER“ IR TAUPO, IR INFORMUOJA

Po sunkios darbo dienos dušas atgaivina, sugrąžina prarastas jėgas. Tačiau ispanų kompanijai „Roca“ sukurta dušo sienelė „Sshower“ (diz. M. A. Esquiro San Roman) gali gerokai