DIRBKIME KARTU

Architektūrinės leidybos pradininkai, 18 metų ištikimai savo skaitytojams – plačiausiai architektūros, dizaino ir statybos profesionalų auditorijai bei plačiajai visuomenei – žinias skleidę per žurnalą „Arkitektas“, o vėliau laikraštį  „Statybų pilotas“, grįžta į lietuviškos architektūros ir kultūros žiniasklaidą su nauju projektu – www.pilotas.lt

www.pilotas.lt – architektūros ir kultūros portalas.

www.pilotas.lt atveria savo skaitytojui redakcijos sukauptus gausius nacionalinės architektūros archyvus bei supažindina su svarbiausiais architektūros, urbanistikos, paveldo, landšafto, dizaino ir urbanistinės plastikos  projektais bei realizacijomis Lietuvoje ir užsienyje.

www.pilotas.lt lankytojai – architektai, įvairaus lygio valdininkai, nekilnojamojo turto bei statybų verslininkai, dizaineriai, studentai bei architektūrai ir kitoms meno sritims neabejinga visuomenės dalis.

www.pilotas.lt tikslas – sukurti bei palaikyti laisvą ir nepriklausomą diskusijų erdvę šiuolaikinei Lietuvos architektūrai ir urbanistikai bei miestų sociologijai nagrinėti. Taip pat civilizuotai įtakoti procesus, siekiant aplinkos kokybės pagerinimo, stimuliuoti kūrybines individualybes, ugdyti kritišką, analitinį požiūrį į architektūrą, skatinti architektų ir visuomenės dialogą bei pilietiškumą. Taip pat – plėsti ir tikslingai aktyvinti lietuviškos architektūros sklaidą pasaulyje.

Tikime savo naujuoju projektu, ypatingai norime būti įdomūs savo skaitytojams bei naudingi Jums, mieli, reklamos davėjai.

 

Dėl reklamos prašome kreiptis:

Kurpių g. 29, Kaunas

Tel. (37) 75 10 60, mob. (699) 88 692

El. p. reklama@pilotas.lt

 

Esate laukiami.

 

Rašyti komentarą