wiene konk 1010z **BALTIJOS „MASONŲ“ KONKURSAS

Mūro architektūrai vis dažniau grįžtant į Lietuvos statybas, ima ryškėti naujos tradicinės medžiagos galimybės ir sprendimai. Mūras palaipsniui susigrąžina savo vaidmenį, kurį laikinai buvo praradęs dėl naujų, nenaudotų, „kapitalistinių” medžiagų srauto, atgavus nepriklausomybę. Skatindama mūro architektūros populiarumą Baltijos šalyse, kompanija „Wienerberger” jau antrą kartą rengia tarptautinį konkursą "Baltijos mūras ir stogas 2011“ (ang. Baltic Brick and Roof Award 2011 ).

Šio konkurso laureatai yra kviečiami dalyvauti pasauliniame to paties keramikos koncerno konkurse „Mūras 2012 “ (ang. Brick Award 2012 ), kuris pasižymi gana aukštu lygiu, solidžia dalyvių kompanija ir gausiai iliustruotu katalogu.

Konkurse dalyvaujantys architektai paprastai pristato įvairias keramikos panaudojimo statybose galimybes: plytas, čerpes, blokelius. Nors prieš dvejus metus vykusiame pirmąjame Baltijos „mūrininkų” konkurse akivaizdžiai triumfavo estai (Rotermano kvartalas (pav.) Taline ir Mokykla Piarnu) lietuviški projektai taip pat pateko tarp nominuotųjų.

 

Daugiau informacijos apie Mūro konkursą.

Komentarai

  1. Aikščių, skverų ar sodų grindinio trinkelių kategorijos laimėtojas:
    Šv. Mykolo bažnyčia ir Bernardinų vienuolyno ansamblis Vilniuje
    Architektai: Aušra Gvildienė
    Adresas: Maronio g. 11, Vilnius, Lietuva

    Daugiau info: http://www.wienerberger.lt/servlet/Satellite?pagename=Wienerberger/WBArticle/ArticleStandard05&cid=1236017523990&sl=wb_lt_home_lt&lpi=1161292838741

  2. O gal parasysit, kas is lietuviu praeita karta geriausiai pasirode?

Rašyti komentarą