IMG Lithuania

PANEVĖŽIO LEZ ĮSIBĖGĖJA: Baldų gamykla „IMG Lithuania“ pasieks 25.000 m² plotą

2021-02-10
PILOTAS.LT

Norvegiško kapitalo baldų gamybos bendrovė „IMG Lithuania“ ruošiasi antrajam plėtros etapui. Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) jau projektuojamos gamybos ir sandėliavimo patalpos su kuriomis bendras gamyklos plotas viršys 25.000 m². Čia aktyviai rezga planus kurtis ir kitos įmonės.

„Panevėžį vertiname kaip palankią vietą verslui vystyti ir jau ketverius metus, nuo projekto čia pradžios, džiaugiamės partneryste su vietos valdžia ir LEZ operatoriumi. Kadangi Panevėžyje jau turime 187 darbuotojus ir bendrovė vertinama kaip patraukli darbdavė, ateinančiais metais ketiname savo verslą ir toliau auginti“, – teigia UAB „IMG Lithuania“ vadovas Trondas Vadsetas Veibustas. Anot jo, ši gamykla nuo savo įkūrimo 2019 m. grupei padėjo ne tik plėsti turimus platinimo kanalus Europoje, bet ir atverti naujų. Todėl bendrovė „IMG Lithuania“ inicijavo techninį projektą, kurio metu siekiama įvertinti plėtros galimybes Panevėžyje. Įgyvendinat gamyklos plėtrą, planuojama sukurti dar daugiau nei 100 darbo vietų.
Pastačius priestatus gamybai ir sandėliavimui, gamyklos plotas viršys 25.000 m². Gamybiniame pastate bus gaminami minkštieji baldai – vienviečiai, dviviečiai, triviečiai foteliai, sofos, atskiri baldų gamybos komponentai. Nors prasidėjus pandemijai dėl karantino buvo pristabdyta bendrovės plėtra, atidėtas pajėgumo didinimas, šiemet nuspręsta nuo 100.000 Eur iki 2,5 mln. Eur padidinti „IMG Lithuania“ įstatinį kapitalą ir investicijas tęsti.
Taip pat artimiausiu metu Panevėžio LEZ planuoja įsikurti apsauginės polietileno pakuotės gamintoja, lietuvių bendrovė UAB „Komex“, ir iš Ramygalos g. į pastatytas naujas patalpas persikelti automobilių kabelių pynių gamyba užsiimanti UAB „AQ Wiring Systems“. Šiuo metu LEZ jau veikia tekstilės drabužių gamyba užsiimanti įmonė „Devold“, baldus gaminanti „IMG Lithuania“, reklamos gamyba užsiimanti įmonė „Spektrus EU“ ir elektronikos gamintoja „Leesys“. Šiose įmonėse dirba virš 530 darbuotojų. Skaičiuojama, kad artimiausiais metais visos investicijos į LEZ sieks apie 45 mln. Eur, o darbuotojų skaičius perkops 1.500.
Panevėžio laisvoji ekonominė zona veikia nuo 2014 metų ir sudaro 47 ha teritorijos.
Parengta pagal Panevėžio savivaldybės informaciją.
Titulinis pav.: Baldų gamybos bendrovė „IMG Lithuania“.

Rašyti komentarą

Susije straipsniai

IMG Lithuania

PANEVĖŽIO LEZ ĮSIBĖGĖJA: Baldų gamykla „IMG Lithuania“ pasieks 25.000 m² plotą

2021 vasario 10Be komentarųPILOTAS.LT

Norvegiško kapitalo baldų gamybos bendrovė „IMG Lithuania“ ruošiasi antrajam plėtros etapui. Panevėžio laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) jau projektuojamos gamybos ir sandėliavimo patalpos su kuriomis bendras

Pav.: SEMC (arch. A.Syrusas, G.Šidlauskaitė, R.Bertašius; „Implmnt Architects“).

NAUJASIS PANEVĖŽIO SIMBOLIS: Prasideda S.Eidrigevičiaus menų centro statybos

2021 sausio 85 KomentaraiPILOTAS.LT

Panevėžyje prasideda Stasio Eidrigevičiaus menų centro (SEMC) statybos. Panevėžio savivaldybė sėkmingai atgaivino bendradarbiavimą su iš projekto norėjusiu pasitraukti menininku bei dar pernai pasirašė rangos sutartį su

images_specu_foto_DIRZIO_tit

Panevėžio architektai

A  B  C  Č  D  E   Ė  F  G  H  I  Y  J  K  L  M  N  O  P  R  S  Š  T  U  Ū